27.01.13 11:00 Březová - KSNP Sedlec 0:4
03.02.13 15:30 KSNP Sedlec - Perštejn 1:1

Pořadatel : TJ Vojkovice
Datum: 13.1. - 10.2.2013
Místo konání: UMT 3.generace – FK Ostrov,
Každý tým odehraje  4 utkání.
Pořadí určuje počet bodů, vzájemný zápas (popřípadě minitabulka), jako třetí brankový rozdíl, dále více střelených branek a za páté los.
Účastníci:  TJ Vojkovice, Jiskra Březová, Spartak Perštejn, Slavoj Bečov a KSNP Sedlec.
Pravidla: dle platných pravidel ČMFS a dle RMS. Protesty podává trenér nebo vedoucí týmu u pořadatele proti nevratné záloze 200,- Kč. Nedostavení se k utkání nebo nesehrání utkání pokuta ve výši 500,-Kč.
Hrací doba : muži 2x45 min, přestávka 10 minut. Odpolední a večerní utkání budou odehrána za umělého osvětlení, pokud to bude nutné. Vedoucí mužstva zajistí včasný nástup k utkání.
Rozhodčí : Hlavní rozhodčí zajišťuje pořadatel nebo KR OFS. Každé mužstvo je povinno delegovat pomezního rozhodčího. Každý vedoucí mužstva je členem pořadatelského týmu a dbá pokynů zástupce hlavního pořadatele.