TJ Vojkovice x Nové Hamry 3:1 ( 0:0 )

21.10.2012 06:37

Tuto sobotu se hrálo ve Vojkovicích opět o 6 bodů. Domácí hostili aktuálně pátý tým tabulky Nové Hamry a bylo se na co koukat. Od úvodního hvizdu se hrál svižný fotbal s plno šancemi na obou stranách. Nicméně první poločas ještě branky nepřinesl. Prosadit se mohl Marek Matoušek, Venca Kučera nebo Tomáš Žlutický, jehož bomba orazítkovala břevno. Na druhé straně, když se hostující hráči dostali tváří v tvář domácímu gólmanovi, tak buď se netrefili mezi tyče nebo zasáhl skvěle chytající Jarda Matoušek.

Vstup do druhého poločasu vyšel lépe Novým Hamrům. To se po kombinaci v šestnáctce prosadil Michal Rudolský a poslal hosty do vedení 0:1. Pár minut na to utekl Marek Matoušek, na dvakrát překonal hostujícího gólmana a srovnal na 1:1. To Vojkovice ještě více nakoplo a přidaly další gól v podání Tomáše Žlutického. Gólman jeho prudkou střelu sice ztlumil, ale nedokázal zabránit její cestě do branky. Nové Hamry se v závěru pokusili o korigování výsledku, ale ani jeden z jejich pokusů se neujal. A když se v poslední minutě pokusili o vabank, kdy na roh přiběhl i gólman, tak z rychlého protiútoku definitivně rozhodl svým druhým gólem v zápase Tomáš Žlutický. Vojkovice po druhé doma vyhrály a připsaly si důležité 3 body.