TJ Vojkovice x Abertamy 2:3 ( 0:2 )

30.09.2012 07:58

Zpátky na zem. Po minulém kole, kdy Vojkovice nasázely béčku Chýše pět gólu a předvedly pěknou kombinační hru, se očekávalo, že Abertamy budou dalším snadným soustem. Bohužel se tak nestalo a Vojkovice dostaly lekci z produktivity. Týmu horalů stačily pouhé 4 šance na vstřelení 3 gólů. Již v první půli se dostali, po dvou hrubkách domácí obrany, do vedení 0:2, kdy se dvakrát trefil Tomáš Maleček.

Ve druhém poločase Vojkovice zvýšily tlak a po důsledném pressingu se podařilo snížit gólem Vaška Kučery na 1:2. Domácí dále tlačili, ale místo kýženého srovnání přišel třetí gól Abertam. Tomáš Maleček završil svůj hattrick a poslal hosty do vedení 3:1. Vojkovice dnes prostě neměly svůj den. Třikrát trefily břevno, dvakrát tyč a když už se zdálo, že je to gól, tak hostující brankář vytáhl ze svého repertoáru neuvěřitelný zákrok a střelu vyrazil mimo branku. Domácím se podařilo už jen snížit krásnou střelou z poza šestnácky v podání Tomáše Žlutického. Fotbalisté Abertam si tak odvezli tři cenné body a Vojkovicím nezbude nic jiného než toto zaváhání napravit příští týden v Hájku.