Na úvod vezeme bod z Kolové a to po remíze 1:1

26.08.2012 08:05

V prvním zápase předvedly Vojkovice dva rozdílné poločasy. V první půli hrály více po stranách a hrozily z rychlých protiútoků. Tak padl i první gól. Po kombinaci z poloviny hřiště se balón dostal až k Davidu Tůmovi, který byl na velkém vápně sám proti gólmanovi Kolové. Zachoval klidnou hlavu a střelou podél brankáře poslal Vojkovice do vedení 0:1. Ve druhém poločase Vojkovice především bránily a snažily se udržet čisté konto. To se podařilo bohužel jen do 87. minuty, kdy po faulu na hranici velkého vápna kopala Kolová volný trestný kop. Byla to respektive jejich poslední šance na vyrovnání. Celý zápas létaly střely hráčů Kolové vysoko nad až ta poslední se ujala a trefila přesně horní roh branky. Oba týmy se tak musely spokojit s jedním bodem.