Diskuze

dlužníci

KLOFY | 05.04.2013

Perus dlužíš Flašku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale neboj nejsi v tom sám že Koco,a Jarda Matoušek dokonce 2xhm no už se těším na další zapas. Váš Kalousek přes chlast :-)))))

Re: dlužníci

Pérus | 07.04.2013

Vyřízeno :D

dobrý začátek

fík | 02.04.2013

Všem děkuji za dobrý vstup do jara a za předvedenou hru. Nezapoměňte ve čtvrtek potrénovat a o víkendu se těším na další pěkný fotbal v podání našeho týmu. Zástupce kapitána doufám, že přispěl do kasy.

Re: dobrý začátek

Pérus | 02.04.2013

Chytrý tah od zkušeného mazáka Míši :-D Přispěji ve čtvrtek.

Pozdrav z Ostravy

Milan | 12.03.2013

Dobrý den přeji až z daleké Moravy :-) Dělali jsme v neděli s mou dcerkou jen tak zkušebně webové stránky a teď jsem našel tyhle Vaše. Fotbal je mi blízký na všech výkonnostních úrovních v mužském i něžnějším provedení :-) , tak Vám přeji, ať Vám to dobře kope a kdybyste se náhodou chvilku nudili, můžete kouknout na naše malé dílečko :-) www.fotbaloveturnajezen.webnode.cz

Re: Pozdrav z Ostravy

Pérus | 13.03.2013

Zdravím do Ostravy a navrhuji přátelský zápas, který bude zakončen tradiční výměnou dresů :D

Re: Re: Pozdrav z Ostravy

Milan | 13.03.2013

Takových by bylo :-))) .... Ve Vašem okolí jsou týmy, které můžete pozvat :-) Vedl jsem jeden tým na Ostravsku téměř 20 let (před dvěma lety se přesunul pod Baník Ostrava) a sehráli jsme spoustu exhibičních zápasů, které byly zpestřením pro obě strany i pro přítomné diváky :-) Jen vás možná zklamu s tou výměnou dresů. Holky nosí totiž pod dresy ještě trička :-) ... Jinak děkujeme za návštěvu našich stránek i za zprávičku :-)

příprava

klofy | 16.02.2013

Doufám že ,na jaře předvedeme lepší výkonny než na turnaji.CHTĚLO BY TO POŘÁDNĚ POTRÉNOVAT !!!!!!!! a už brzy!!!!

změna postu

klofy | 08.02.2013

V neděli z měna na postu brankáře !!!!!!!!!!!

Re: změna postu

Pérus | 09.02.2013

Vezmeš to na sebe? :D

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek