TJ Vojkovice x Toužim "B" 4:1 ( 3:0 )

18.11.2012 19:08

V sobotu hostily Vojkovice tým ze samého chvostu tabulky Toužim „B“, což byla příležitost jak si po minulé prohře s Pilou spravit chuť. To se povedlo již během prvního poločasu, který jasně vyhrál domácí tým 3:0. Nejvíce se činil Marek Matoušek a vylepšil si tak reputaci po posledním utkání. První gól vstřelil hlavou, když se na pravé straně uvolnil David Tůma a přesně nacentroval před branku hostí. Druhý zářez přidal o pár minut později, kdy si naběhl na přetažený rohový kop a z první nedal gólmanovi šanci.  Vojkovice byly lepším týmem a do poločasu přidaly ještě třetí gól. Po ose David Tůma, Honza Petrus a Venca Kučera zakončoval střelou mezi nohy gólmana Jirka Klofanda. Ve druhém poločase pokračovaly Vojkovice v ofenzivním fotbale a vypracovávaly si dobré gólové příležitosti. Nicméně se ujala už jen střela Honzy Petruse, který završil gólový účet Vojkovic na čtyři branky.  Tým hostí nehrál špatný fotbal, ale do ohrožení domácí branky se dostal jen sporadicky. Skórovat se mu podařilo až z penalty těsně před koncem utkání. Vojkovice se opět naladily na vítěznou vlnu a doufejme, že to potvrdí i příští týden v derby proti Kyselce.