TJ Vojkovice x Stružná 2:2

28.09.2015 21:08

Za ideálního fotbalového počasí přivítaly Vojkovice na svém hřišti tým ze Stružné. A začátek vyšel opět na výbornou. Již v 5. minutě se po rohovém kopu trefil přesně hlavou Filip Menčík a bylo to 1:0.  Vedení netrvalo však dlouho a již o minutu později nedokázal Jarda Matoušek zkrotit skákající balón ve svých rukavicích a hostující Dotzauer srovnal na 1:1. Tato minela vyvedla Vojkovice totálně z míry a Stružná ovládla hřiště. V následujících náročných minutách Jarda naštěstí odčinil svůj prohřešek, když zneškodnil několik více než slibných příležitostí hostujícího týmu.

V druhé půli Vojkovice zlepšily pohyb a vrátily se opět do hry. Bohužel to byli hosté, kteří se radovali z vedoucího gólu. Po přísně nařízené penaltě zvýšil na 1:2 Petr Janáček. Domácí nepolevili a vehementně se snažili o korigování výsledku. Většina střel však končila mimo hostující branku nebo situaci vyřešil gólman Stružné. Úspěch slavil až Petr Kocifaj, který po závaru před brankou srovnal na 2:2. Možnost zahrávat pokutový kop a získat tak nazpět vedení v utkání dostaly i Vojkovice. Radek Petřk touto pobídkou ovšem opovrhl a zápas tak skončil remízou. Tři body byly velmi blízko, ale dělba bodů je zcela zasloužená. Nejvíce se tak může radovat vojkovický pokladník, který získává vklad za neproměněnou penaltu :)

Góly: Filip Menčík, Petr Kocifaj