TJ Vojkovice x Sedlec 7:2 (4:1)

14.09.2015 19:31

Vojkovice x SedlecHorko, horko a zase jedno velký horko. V nedělním zápase jsme se museli poprat nejenom s kvalitním soupeřem, ale také s nesnesitelným horkem, které provázelo celé utkání. Naštěstí nám ideálně vyšel začátek zápasu, když už jsme v 8. minutě vedli rozdílem tří branek. Jako první se po rohovém kopu prosadil Petr Kocifaj a pak přidal dvě trefy do černého Filip Menčík, kterému na to stačily jen dvě minuty.  To byla pro Sedlec tvrdá rána, ale nevzdali se a pokusili se o zvrat. Ve 14. minutě se ujala tečovaná střela Lukáše Tůmy a bylo to 3:1.  To vlilo trochu nervozity do vojkovických kopaček. Naštěstí ve 38. minutě přinesl klid do našich řad svým gólem Marek Matoušek a do kabin se tak šlo za stavu 4:1.
Do druhé půle vstoupil Sedlec se zkušeným hrajícím trenérem Jirkou Ostenem a Honzou Budilem a hned to bylo na jejich hře znát.  Už po pěti minutách hry zůstal za obranou zcela osamocený Lukáš Berger a snížil opět na rozdíl hratelných dvou branek. Hosté pak vsadili vše na útok a to se jim stalo osudné. My zahustili prostor před naší brankou a hráli na brejky. První využil Venca Kučera, když pěknou střelou zpoza šestnáctky ( levačkou ) zvýšil na 5:2. Další rychlý přechod využil po nahrávce Marka Matouška opět Petr Kocifaj, když tvrdou střelou k tyči nedal Flekymu šanci. Tečku za utkáním učinil opět Venca Kučera, když po sólu vstřelil svou druhou branku ( opět lečkou :O ) a uzavřel tak účet na 7:2. Sedlec podal kvalitní výkon a bojoval až do konce. Jenže fotbal se hraje na góly a v této disciplíně jasně dominovaly Vojkovice.

Góly: 2 x Petr Kocifaj, 2 x Filip Menčík, 2 x Venca Kučera, 1 x Marek Matoušek