TJ Vojkovice x Dalovice 4:4 ( 2:3 )

15.05.2016 08:32

Divácky atraktivní utkání se v neděli odehrálo na vojkovickém pažitu. K vidění bylo vidět plno zajímavých akcí a hlavně padlo osm branek z toho pět hned v první půli. Gólový účet započal již ve druhé minutě Tomáš Žlutický, který se prosadil z trestného kopu. Dalovice kontrolovaly o pár minut později, když v 10. minutě poprvé přesně zamířil Knushi. Ve 14. minutě šly do vedení opět Vojkovice po bezchybně zahraném pokutovém kopu Tomáše Žlutického. Ani toto vedení nevydrželo dlouho a ve 20. minutě srovnal opět dalovický Knushi. Třetí gól do vojkovické branky dotlačil v 31. minutě Hegr a do šaten se šlo za těsného vedení hostujícího týmu.

Ve druhém poločase dokončil v 57. minutě svůj hattrick Knuschi a již to vypadalo na výhru Dalovic. To se ovšem nelíbilo domácímu střelci Petru Kocifajovi, který dvěma zásahy v 66. a 75. minutě srovnal na 4:4 a oba týmy se tak zaslouženě podělily o jeden bod.

Góly: 2 x Tomáš Žlutický, 2 x Petr Kocifaj