TJ Vojkovice x Březová 1:1 ( 1:0 )

16.09.2012 20:10

V sobotu se Vojkovice utkaly s týmem z Březové, který v minulém kole překvapivě prohrál s Hájkem. Vojkovice si chtěly spravit chuť po předchozí prohře na Stružné a získat tak povinné 3 body. Bohužel to na hřišti nebylo vidět. Po úvodním hvizdu domácí obrana opět zaspala a Březová mohla jít do vedení. Naštěstí hostující útočník touto příležitostí pohrdl. Hra celkově postrádala temto a obě mužstva produkovala spoustu chyb. Od 20. minuty Vojkovice převzaly iniciativu a začaly ohrožovat branku Březové. Nejčastěji se do šance dostal Petr Kocifaj. Po centru z levé strany a následném rohu hlavičkoval ještě těsně vedle.  Prosadil se až po střele k tyči, kdy gólman sice střelu zblokoval, ale vytlačit ji mimo branku se mu nepodařilo. Po 45 minutách 1:0.

Ve druhé půli měli hosté z Březové jasnou převahu a vytvářeli si plno brankových příležitostí, které likvidoval skvěle chytající Jarda Matoušek. Vojkovice měly ještě jednu příležitost zvýšit své vedení, když se před gólmana hostí prokličkoval Petr Kocifaj, ale nepodařilo se mu ho podstřelit. Za pasivní hru domácích tak přišel zákonitě trest a 2 minuty před koncem, kdy se po závaru ve vápně nepovedlo razantně odkopnout balón, vyrovnala Březová na 1:1.