TJ Vojkovice x Božíčany 7:2 ( 3:1 )

12.10.2015 21:15

V dalším domácím utkání čekal Vojkovice vítěz minulého ročníku tým Božíčan. Ti ovšem dorazili jen ve dvanácti hráčích a v řádně prořídlé sestavě. Toho Vojkovice využily na 100% a nedaly soupeři respektive žádnou šanci. Již v 6. minutě potrestal váhavou rozehrávku hostujícího stopera Venca Kučera a jako první se zapsal do tabulky střelců. Bohužel to bylo také to poslední, co v zápase předvedl, protože se zranil a musel střídat. To se nakonec ukázalo jako ne úplně špatné řešení :) Střídající Milda Hauptmann  se ani pořádně nerozkoukal a už v 10. minutě zvyšoval na 2:0. Třetí branku přidal v 29. minutě Petr Kocifaj a o vítězi zápasu bylo rozhodnuto. Pak si sice Vojkovice vybraly svoji tradiční slabší chvilku a těsně před odchodem do kabin dovolily soupeři snížit na 3:1. Nicméně k převratu v utkání to nevedlo.
   Začátek druhého poločasu kopíroval dění z první pětačtyřicetiminutovky. Hned ve 48. minutě se prosadil Marek Matoušek, který využil přesné přihrávky Petra Kocifaje.  O dvě minuty později dostali hosté, po přísně odpískaném faulu,  možnost zahrávat pokutový kop a bylo to 4:2. To bylo ovšem od týmu Božíčan vše a dále sázeli góly již jen domácí borci. Na 5:2 zvyšoval svým druhým gólem v zápase Petr Kocifaj, v 66. minutě se přidal Jan Petrus a tečku za povedeným zápasem udělal opět Marek Matoušek, když po pěkné kombinaci s Filipem Menčíkem, zakončil střelou k tyči. Příděl mohl být i větší, ale řada dalších vyložených šancí zůstala nevyužita. Po třech remízách se tak Vojkovice vrátily na vítěznou vlnu.

Góly: Venca Kučera, 2 x Petr Kocifaj, Milan Hauptmann, Jan Petrus, 2 x Marek Matoušek