TJ Vojkovice vítězem Memoriálu Jaroslava Holického v Merklíně

24.08.2015 13:54

01.08.15 se konal v Merklíně tradiční turnaj v kopané, kterého se zúčastnilo 5 týmů. Pořádající Merklín ( 1.A třída ), Hroznětín ( 1.A třída ), Nová Role ( 1.B třída ),  Vojkovice ( okresní přebor ) a Vega ( výběr hráčů ). Zápasy se hrály na 2 x 20 minut za ideálního letního počasí. V úvodním utkání jsme, po vyrovnaném boji, podlehli domácímu Merklínu smolně 1:0. V druhém utkání jsme se postavili Nové Roli, která zřejmě podcenila náš tým a nechala si nasázet 4 góly ( 2 x Marek Matoušek, 2 x Petr Kocifaj ). Jako třetí bylo na řadě utkání s papírově nejsilnějším soupeřem Hroznětínem. Hroznětín měl více za hry, ale zodpovědným přístupem jsme soupeři dovolili vstřelit jen jednu jedinou branku, na kterou obratem odpověděl přesnou trefou Milan Hauptman a získali jsme cenný bod za remízu 1:1. Turnaj měl zajímavou zápletku a náš poslední zápas měl rozhodnout o tom, zda skončíme na prvním nebo posledním místě. Naštěstí jsme v sobě našli poslední zbytky sil a gólem dorostenecké posili Aleše zvítězili 1:0 a stali se tak překvapivým vítězem tradičního turnaje. Jako bonus nejlepšího střelce turnaje získal Marek Matoušek, který vyhrál v závěrečném rozstřelu nejlepších střelců turnaje.

Výsledky:

Merklín x Vojkovice 1:0