Stará Role "B" x TJ Vojkovice 5:4 (3:1)

09.05.2013 08:31

Stará Role "B" x TJ VojkovicePrvní jarní prohru jsme utrpěli na hřišti ve Staré Roli a nutno říct, že zaslouženě. Než jsme se rozkoukali, tak už jsme prohrávali 3:0. Nesoustředěnost, laxnost a nervozita bylo to, co provázelo náš tým od samého začátku utkání. Domácí hráči měli tolik prostoru, že zakončit jim nečinilo vůbec žádný problém a patřičně toho využili.  Poločasový výsledek se podařilo trochu korigovat z ojedinělé příležitosti, kdy se prosadil tváří v tvář gólmanovi Petr Koficaj a do kabin se tak šlo za papírově vcelku ještě přívětivého skóre 3:1.

Bohužel poločasová domluva nezabrala a inkasovali jsme opět v první minutě. To už vypadalo s Vojkovicemi velmi špatně. Domácí pak nastřelili 2 x tyč, 2 x břevno a přestřelili z hranice malého vápna, což nakonec mohlo starorolské mrzet. Menší zvrat v zápase přišel po úspěšně proměněné penaltě Tomášem Žlutickým a to po faulu na Marka Matouška. To vlilo trochu živé vody do žil vojkovické jedenáctce a po další povedené akci snížil Venca Vorel na kontaktních 4:3. Do konce utkání zbývalo již jen několik málo minut a veškeré síly jsme vrhli na útok. Toho využila Stará Role a z protiútoku přidala pátý gól. Poslední jiskru naděje vykřesal, svým druhým gólem v zápase, Petr Kocifaj. Na pátý gól bohužel již nezbyl čas a tak Stará Role zaslouženě získala 3 body.

Góly: 2 x Petr Kocifaj, 1 x Venca Vorel, 1 x Tomáš Žlutický