Kolová x TJ Vojkovice 2:2 ( 2:1 )

21.09.2015 18:43

kolovaUtkání v Kolové přineslo vcelku vyrovnaný zápas, kdy jednou měli navrch domácí a pak zase Vojkovice. Domácí tým měl více ze hry hlavně v první půli, ale tlak nedokázal přeměnit ve větší gólové příležitosti. Gólové asistence si tak připsala až vojkovická defenzíva, které se dvakrát nepovedl odkop a Kolová nekompromisně trestala. Na první gól z 16. minuty v podání Rudolfa Kaksche jsme odpověděli velice rychle, když se do vápna prosmýkl Marek Matoušek. Obránce reagoval už jen faulem a nařízenou penaltu proměnil nekompromisně Milda Hauptmann. Ve 41. minutě se měnilo skóre potřetí, když přišel nepovedený odkop a Kolová šla do vedení 2:1. Před koncem půle mohl ještě srovnat Filip Menčík, ale jeho střela skončila pouze na tyči domácí svatyně.

Ve druhé půli se hra vyrovnala a hned ve 49. minutě se podařilo Vojkovickým srovnat, když střelu Marka Matouška domácí brankář pouze vyrazil před sebe a osamocený Filip Menčík neměl sebemenší problém dostat balón od odkryté branky. Zbytek utkání přinesl plno osobních soubojů a standardních situací, které ovšem nepřinesly úspěch žádné straně a oba týmy se tak zaslouženě podělily o jeden bod za remízu.

Góly: Milan Hauptmann, Filip Menčík