Chýše "B" x TJ Vojkovice 1:5 ( 1:2 )

22.09.2012 21:38

Krásné slunečné počasí, nádherný sportovní areál, ukázkový pažit a plno gólů v soupeřově brance. Co více si mohly dnes Vojkovice přát? Nicméně začátek zápasu nebyl tak ideální jak by se na první pohled mohlo zdát. Již po dvou minutách hry napřáhl z dobrých 25 metrů domácí Lábr a prudkou střelou poslal Chýši do vedení. To Vojkovice probralo, přidaly na důrazu a kombinační hrou začaly ovládat hřiště. Nejdříve se prosadil ve velkém vápně Petr Kocifaj a srovnal na 1:1. V první půli ho doplnil ještě Marek Matoušek, když po standardní situaci z levé strany dorazil centr Luboše Garaje a zvýšil na 1:2.

Ve druhé půli se očekával nápor domácího týmu. Ten ovšem nepřišel a to hlavně díky vlastnímu gólu, kdy obránce Chýše srazil rohový kop za záda svého gólmana a poslal Vojkovice do uklidňujícího vedení 1:3. Vojkovice nadále poctivě bránily a hrozily z rychlých protiútoků. Dvakrát se blýsknul gólovou přihrávkou Petr Koficaj, když jeho nabídku využil nejdříve Venca Kučera a následně opět Luboš Garaj, který svým druhým gólem v zápase stanovil na konečných 1:5. Vojkovice předvedly zodpovědný výkon a z podzámčí si tak zaslouženě odvezly důležité tři body.