Březová x TJ Vojkovice 2:1 ( 1:0 )

07.09.2015 18:18

Gól: Venca Kučera

vojkovicePrvní venkovní utkání Vojkovicím body nepřineslo, i když jeden bod jsem měli na dosah. K utkání v Březové jsme odjeli bez většiny našich útočných sil a to se také projevilo na obrazu hry, kdy jsme se do zakončení dostávali spíše sporadicky. Týmu Březové patřila jasně první půle.  Dokázali si vypracovat řadu brankových příležitostí, které naštěstí končily mimo naši branku. Rozvlnit síť se podařilo domácím až po standardní situaci, kdy se po rohovém kopu, prosadil hlavou Dimitrov Tomáš.

Do druhé poloviny jsme vstoupili aktivněji a zlepšili obranu. Hra se vyrovnala a z brejku se podařilo srovnat Vencovi Kučerovi, který přetlačil jak svého obránce, tak i gólmana a srovnal stav utkání na 1:1. Ke konci zápasu Březová opět přidala, ale když už překonali Jardu Matouška, tak na brankové čáře zaskočil Luboš Garaj. Vše nasvědčovala tomu, že se oba týmy podělí shodně o jeden bod, když v 85. minutě nepovedeným centrem rozhodl utkání Hvizd Jan, který překvapil nejen sebe, ale hlavně vojkovického gólmana. Reparát nás čeká v neděli proti týmu ze Sedlece.